کارمزد تشویقی نمایندگان فروش

همکار ارجمند

با سلام و احترام

 

ضمن تبریک پیشاپیش سال نو ، به اطلاع میرساند بیمه گستر در ایام تعطیلات نوروز همواره همراه شماست بدین منظور از امروز 27 اسفند 1401 الی 14 فروردین 1402 ساعات کاری و بیمه های قابل صدور به شرح ذیل میباشد:

 

۱) در این بازه صرفا بیمه های «بدون بازدید» و « بدون نیاز به مجوز شعبه» صادر میگردد (در موارد مهم و فوری مجوزها در روزهای کاری قابل انجام است و بیمه بدنه ای که نماینده فروش بازدید کند درصورتی که مجوزی نباشد صادر میگردد).

 

۲) با توجه به تعطیلات و دورکاری پرسنل و واحد صدورها ممکن است برخی صدورها به کندی انجام  شود لذا شکیبا باشید.

 

۳) در این بازه صرفا از شرکتهای بیمه ایران ، پارسیان ، آسیا ، پاسارگاد ، دانا و دی(فقط تکمیلی) صدور انجام میشود.

 

۴) با توجه به دورکاری پرسنل در این بازه ممکن است تماس تلفنی از سازمان فروش پاسخ داده نشود در عوض راه ارتباطی (پیام رسان سروش) در نظر گرفته شده که  از ساعت ۹:۰۰ الی ۲۲:۰۰ پشتیبانی آنلاین انجام میشود لذا درصورت نیاز به ارتباط با بیمه گستر در سروش ویس و پیام ارسال فرمایید که در اسرع وقت توسط پرسنل پشتیبانی بررسی و رسیدگی شود.

 

نکته مهم : صدور بیمه ایران و پارسیان سریعتر از بقیه انجام میشود لذا بیمه های که روز آخرشان است بهتر است از ایران و پارسیان ثبت شود.

 

در پایان از همکاران خواهشمندیم ضمن صبر و بردباری از ارسال موارد متفرقه و خارج از موارد اعلامی فوق روی سایت یا پشتیبانی خودداری فرمایند.